نمایندگی تعمیرات بوش در ستارخان

نمایندگی تعمیرات بوش در ستارخان

کثیف بودن کمپرسور یخچال و رابطه مستقیم آن با کمک از نمایندگی تعمیرات بوش در ستارخان

یکی از دلایلی که ممکن است باعث ایجاد صدا در یخچال شود کثیف بودن کمپرسور و فن آن است. شاید این یک دلیل کوچک به نظر برسد ، اما ممکن است دقیقاً دلیل اصلی ایجاد صدای در یخچال باشد ، بنابراین ابتدا اطمینان حاصل کنید که هیچ آلودگی و جرمی روی کمپرسور وجود ندارد. سپس از پایین لیست کار کنید و موضوعاتی را که ارزش جنگیدن ندارند حذف کنید. در ادامه درباره این موضوع در نمایندگی تعمیرات بوش در ستارخان بیشتر حرف خواهیم زد.

مشکل فن موتور اپراتور یخچال

یکی از مهمترین اجزای یخچال خانگی موتور فن آن است. گاهی اوقات ، این قسمت می تواند سر و صدای زیادی در یخچال ایجاد کند و علاوه بر این ، ممکن است در سایر قسمت های یخچال نیز مشکل ایجاد کند.

علائمی وجود دارد که در صورت مواجه شدن با آنها ، احتمالاً مشکل صدای یخچال شما از قسمت فن موتور عملگر است. مشکلات این است: صدای یخچال را از قسمت های بالایی و نزدیک فریزر بشنوید ، یا فریزر یخ زده و به طور کلی خنک می شود یخچال را کمی دیرتر از قبل از مشکل صدا در یخچال قرار دهید.

برای رفع این مشکل باید بررسی دقیق این قسمت با بدنه محافظ فن در فریزر انجام شود تا بدنه محافظ فن در فریزر برداشته شود و پروانه آن بررسی شود. فن را بچرخانید. این فن از قدرت چرخش بالایی برخوردار است ، بنابراین اگر با مقاومت بچرخد ، احتمالاً این دلیل صدای یخچال است. بعضی اوقات این مشکلات را می توان با یک روغن کاری ساده حل کرد ، اما گاهی اوقات لازم است قطعه تعویض شود.

نقص موتور فن کندانسور و مراجعه به نمایندگی تعمیرات بوش در ستارخان

اگر یخچالی که دارید یخچال فریز از یخ زدگی است ، یکی از دلایل صدای زیاد می تواند نقص در سیستم موتور فن کندانسور باشد. این موتور در یخچال فریزری است. البته علائم دیگری نیز در این زمینه وجود دارد که می توانید موارد بیشتری را در مورد آنها مشاهده کنید. به آنها شک کنید علائمی مانند: یخچال و فریزر به طور مکرر روشن و خاموش می شود ، آب در پایین آن جمع می شود ، یخچال سرد می شود.… اگر این علائم را در یخچال خود مشاهده کردید ، به خازن بروید ، ابتدا آن را تمیز کنید ، سپس تمیز کنید. روغن کاری کنید و اگر مشکل از این قسمت از یخچال باشد ، این صدای آزار دهنده برطرف می شود.

اتصالات کوچک در یخچال

با دقت به پشت یخچال نگاه کنید. می بینید که قسمتهای مختلف مختلفی از جمله بسته های پلاستیکی که به پشت یخچال و اطراف موتور وصل شده اند ، پشت آن قرار دارند. با گذشت زمان ، این قطعات کوچک ممکن است فرسوده شده و از جای خود خارج شوند. این می تواند دلیل اصلی یخچال و فریزر شما هنگام برخورد موتور با بدنه و سایر قطعات باشد ، بنابراین برای اطمینان بیشتر از این موارد اطمینان حاصل کنید.

دانه های برفک یخچال و کمک از نمایندگی تعمیرات بوش در ستارخان

صدای تولید شده در یخچال می تواند مربوط به سرمازدگی قسمتهای داخلی یخچال مانند پروانه ها باشد. از بین بردن این ذوب ها بسیار وقت گیر است و برای اینکه بتوانید به راحتی همه ذوب ها را انجام دهید ، می توانید یخچال را به مدت ۲ یا ۳ روز خالی کنید و آن را خاموش کنید ، به طوری که ذوب ها در آب داخل آب قرار بگیرند و از آب خارج شوند. یخچال بیرون رفتن.

اخرین حرف

در این مقاله سعی کردیم کمی در مورد مشکل ایجاد صدای یخچال و دلایل آن بدانیم ، اما این بدان معنا نیست که شما خودتان می توانید این کار را انجام دهید و یخچال را تعمیر کنید. رفع ، رفع برخی از نقایص و تعمیر یخچال و فریزر باید توسط شخص انجام شود ، باید توسط یک فرد متخصص و ماهر انجام شود ، بنابراین باید از یک تعمیرکار کمک بگیرید.

برای حل تمامی این مشکلات می توانید به نمایندگی تعمیرات بوش مراجعه نمایید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما