نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش در شهر ری

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش در شهر ری

به صفحه رسمی نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش در شهر ری خوس آمدید! لطفاً تا انتها با ما بمانید تا از دلایل خرابی یخچال‌ تان آگاه شوید.

قیمت موتور یخچال

موتور یخچال یکی از اساسی ترین و مهم‌ترین قسمت های یخچال فریزر است و خرابی آن منجر به خرابی کل یخچال می شود. در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض موتور یخچال می توانید آن را به تعمیرکاران باتجربه ما بسپارید.

قیمت موتور یخچال با توجه به مارک و نوع آن متفاوت است و برای مشاهده آن می توانید به صفحه تعمیر موتور یخچال نمایندگی بوش مراجعه کنید ، قیمت ها را ببینید و با متخصصین فروشگاه تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت موتور باید با شرکت تعمیرات تماس بگیرید زیرا قیمت موتور یخچال با نوسانات بازار متفاوت است.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش در شهر ری

اشکالات رایج یخچال فریزر بوش

یخچال فریزر ، مانند سایر وسایل خانگی ، می تواند برخی از مسائل و مشکلات مشترک را داشته باشد که در صورت مشاهده باید به آن‌ها توجه شود. تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش با بررسی مشکلات رایج یخچال فریزر سعی می کند راهنمای شما در عیب یابی باشد. در ادامه خطاهای رایج یخچال فریزر را بررسی خواهیم کرد:

۱- ذوب شدن برفک های یخچال

یکی از اشکالات رایج یخچال ها ذوب شدن زیاد یخ آن‌هاست و فقط چند دلیل برای ذوب شدن یخچال وجود دارد. این دلایل عبارتند از:

هوای گرم

یکی از دلایلی که باعث یخ زدگی در یخچال می شود هوای گرم است. در بسیاری از موارد ، یخچال و فریزر مکانی با دمای غیر استاندارد برای این دستگاه است.

فرسودگی نوار در اطراف یخچال

مورد بسیار معمول دیگر ، سایش نوار اطراف یخچال است. این به دلیل باز و بسته شدن مداوم یخچال است. این فشرده سازی در میله اطراف یخچال باعث می شود که درب به درستی بسته نشود و باعث جریان یافتن هوا از خارج یخچال به داخل شود و باعث یخ زدگی شود. برای حل این مشکل می توانید باند اطراف آن را تغییر دهید.

دلیل فنی و مکانیکی

دلیل فنی موثر دیگر برای یخچال ، اتاقی به نام ترموستات است. برای حل این مشکل ، باید این قسمت را تعویض یا تعمیر کنید.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش در شهر ری

عدم رعایت فاصله از دیوار

مورد دیگری که برای یخ زدایی یخچال بسیار مهم است ، فاصله آن از دیواره پشتی است. این فاصله به طور پیش فرض باید حدود ۱۰ سانتی متر باشد ، در غیر این صورت ممکن است باعث گرم شدن بیش از حد موتور یخچال شود که این امر باعث فرایند یخ زدایی در یخچال می شود.

عوامل دیگر

الف – قرار دادن غذای خیلی گرم همچنین می تواند باعث تغییر دما و یخ زدگی داخل یخچال شود.

ب – چیز دیگری که می تواند یخچال را آب کند ، چسبیدن غذا یا پلاستیک به انتهای کابینت یخچال است. این امر روند کار یخچال را مختل کرده و احتمال یخ زدایی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

این ها تنها تعدادی از نرم افزارهای اشتراکی تنظیم شده برای هدف شماست که می توانید استفاده کنید. اگر موارد بالا دلیل اصلی ذوب شدن یخچال شما نبود و مشکل در قطعات فنی آن مانند فن ، تایمر یخ زدایی ، ترموستات و … بود ، می توانید با تماس تلفنی یا ثبت تعمیر یخچال و فریزر با یک گروه تعمیر متخصص مشکل خود را برطرف کنید . نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش در شهر ری با بهترین کیفیت و تضمین تعمیر می باشد پس مشکل تان را با نمایندگی تعمیرات بوش شهر ری به اشتراک بگذارید و مشکل را برطرف کنید.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش در شهر ری

۲- سقوط درب یخچال

یخ زدگی در یخچال یکی از رایج ترین مشکلاتی است که در بسیاری از یخچال ها ایجاد می شود. بخاطر داشته باشید که مهم‌ترین دلیل سقوط در یخچال ، اضافه وزن است که معمولاً ناشی از غذای سنگین است.

این وزن قدرت نگهداری لولاها را در یخچال بوش از بین می برد و با گذشت زمان باعث سقوط یخچال می شود. برای رفع این مشکل می توانید لولاهای یخچال را عوض کنید. مراقب باشید بعد از تعویض لولاها ، یخچال را بیش از حد با غذا زیاد نکنید. اگر از این قوانین پیروی نمی کنید ، باید سعی کنید یخچال خود را تعمیر کنید.

۳- آب در قسمت پایین یخچال جمع می شود

مهم‌ترین دلیل جاری شدن آب در بسیاری از یخچال ها لوله خروجی یا “تخلیه” یخچال است. این قسمت که مربوط به تخلیه آب داخل یخچال است ، اگر توسط غذا یا یک تکه پلاستیک پوشانده شود ، باعث طغیان ته یخچال می شود.

برای حل این مشکل می توانید دهانه خروجی این دهانه را با سیم یا با جوشاندن آب و آزاد شدن جریان آب باز کنید. به این ترتیب آب جمع شده در پایین یخچال به بیرون هدایت می شود و دیگر آب در قسمت پایین یخچال جمع نمی شود. اگر آن را نادیده گرفتید ، باید سعی کنید یخچال خود را تعمیر کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما