نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش

نمایندگی تعمیرات بوش در شمال تهران

از آن جایی که یخچال ها به صورت بیست و چهار ساعته کار می کنند طبیعی است که بعد از چند سال استفاده شاهد مشکلاتی در آن ها باشیم و این که یخچال شما در چه شرکتی تولید شده باشد تنها بروز مشکل را به چندین سال تعویق می اندازد.  ما امروز این جا هستیم تا بعنوان نمایندگی تعمیرات بوش در رابطه با تعمیر یخچال فریزر بوش بوش با یک دیگر صحبت کنیم اگر به دنبال راه حلی برای رفع مشکل خود هستید ادامه  این مقاله را از دست ندهید.

مشکلات متداول یخچال فریزر بوش

برند بوش یکی از با کیفیت و بهترین برند های موجود در بین برند های لوازم خانگی میباشد. که به خاطر کیفیت بالا و پر مخاطب بودن بسیار درصد خرید و فروش بالایی نسبت به برند های دیگر بازار دارد. لوازم خانگی این برند هم مانند دیگر لوازم برقی ممکن است دچار اشکال یا خرابی شود. این مشکلات میتوان هر چیزی یا با هر دلیلی در دستگاه شما عزیزان ایجاد شود.و باید بدانید که نگرانی شما در ان لحظه نه تنها مشکلی را حل نمیکند بلکه مشکلی مضاعف است.  باید بدانید که همه لوازم برقی روزی در اثر فرسودگی،نوسانات برقی یا استفاده نادرست کاربران و … ممکن است دچار اشکال و خرابی شود.  در صورت خرابی دستگاه خود واجب است که علت خرابی را حتما پیگیری نمایید.زیرا ممکن است هر خرابی دستگاه شما را دچار اشکال بیشتر ی کند و قطعات دیگر دستگاه را نیز دچار اشکال و خرابی کند.

چرا از یخچال فریزر بوی نامطبوع می آید

بوی نامطبوع از فریزر می تواند به خاطر فاسد شدن یخچال شما باشد . برای حل این مشکل ابتدا باید بررسی کنید که آیا تاریخ مصرف مواد غذایی داخل فریزر تمام نشده است ؟ در چنین مواقعی فورا چک کنید و اگر مواد غذایی فاسدی در فریزر است آن را دور بیندازید و بعد از آن کشو های فریزر را به خوبی تمیز کنید . چنان چه این کار را انجام دادید اما متوجه شدید که باز هم مواد غذایی درون آن فاسد شده اند بهتر است در اولین فرصت با تکنسین متخصص بوش تماس بگیرید.

ایجاد برفک در یخچال های ضد برفک

لازم به ذکر است که ایجاد برفک در یخچال فریزر علت های زیادی دارد.  در صورتی که برفک های زیادی را در یخچال خود مشاهده کردید ابتدا باید به سراغ تنظیمات کنترل دما بروید و دمای یخچال را روی درجه ی پایین تر بگذارید اگر بعد از این کار باز مشکل بر طرف نشد باید یخچال خود را از برق بکشید تا برفک ها آب شوند و یخچال را تمیز کنید و با یک تعمیر کار حرفه ای تماس بگیرید تا مشکل به طور اساسی حل شود.

چرا درب یخچال بسته نمی شود

باز ماندن درب یخچال موجب اتلاف انرژی و مشکل در سرمایش و هم چنین پایین آمدن بازدهی یخچال می شود . این مشکل نیز می تواند دلایل زیادی داشته باشد.  خراب شدن مگنت درب یخچال،  خرابی لولا یخچال ، فاسد و یا پاره شدن لاستیک دور یخچال معمولا جز مهم ترین عوامل بروز این مشکل هستند ‌.  برای رفع این مشکل می توانید لاستیک دور درب را عوض کنید و یا این که برای تعمیر قطعات ذکر شده با تعمیرات مجاز تماس بگیرید.

ارور های یخچال بوش به چه معنا است

همان گونه که می دانید چندین سال است که برند های معروف جهان هم چون بوش برای تشخیص فوری مشکلات برای یخچال های خود صفحه نمایش گر طراحی کرده اند تا شما با ارور های روی آن متوجه ی عیب یخچال خود شوید . به همین دلیل ما در این مقاله به معرفی تعدادی از این ارور ها می پردازیم.

 • ارور D1  یخچال بوش به چه معنا است

ارور D1  مواقعی روی پنل یخچال نمایان می شود که سنسور دیفراست دچار مشکل شده باشد . برای مطمئن شدن از عیب یخچال خود می توانید مقاومت سنسور را بررسی کنید و در صورتی که مشکل از دیفراست بود باید آن را عوض کنید.  اگر مشکل از سنسور دیفراست نباشد امکان دارد که مشکل از برد یخچال باشد.  باید خدمتتان عرض کنیم که خرابی برد یکی از بزرگ ترین و پر هزینه ترین مشکلات یخچال ها به حساب می آید و در صورت بروز مشکل باید آن را عوض کنید.

 • ارور F3 یخچال بوش به چه معنا است

این ارور به شما می گوید که یخ زدایی یخچال با مشکل مواجه شده است و احتمالا مشکل از ترموفیز، المنت دیفراست و ترمودیسک است . بهتر است این قطعات را چک کنید و اگر هر کدام از آن ها مشکل داشت آن را با قطعه ی اصلی تعویض کنید تا مشکل به طور کامل حل شود.  بعد از آن نیز می توانید برد الکترونیکی و سنسور دیفراست را چک کنید و اگر این قطعات نیز فرسوده و یا خراب بودند آن ها را تعمیر و یا تعویض کنید.

 • ارور DF یخچال بوش به چه معنا است

اگر این ارور را روی صفحه نمایش گر یخچال خود مشاهده کردید احتمالا کلید فریزر مشکل پیدا کرده است و برای رفع آن تنها کافی است کلید درب را عوض کنید.  البته ارور دیگری به نام DR  نیز نشان دهنده ی خراب شدن کلید در یخچال است و برای حل آن نیز باید کلید در را عوض کنید.

 • ارور E01  یخچال بوش به چه معنا است

علت بروز این ارور خراب شدن سنسور دمای یخچال است؛ برای رفع این هشدار ابتدا باید یخچال را از برق بکشید و بعد به سراغ سیم هایی که به سنسور دما وصل هستند را چک کنید ( این سیم ها سمت راست یخچال هستند ) اگر بعد از بررسی متوجه شدید اتصالات سالم هستند به سراغ سنسور دمای محفظه بروید و آن را عوض کنید.

 • ارور E02 یخچال بوش به چه معنا است

اگر ارور E02  را مشاهده کردید بدانید که مشکل از حسگر دمای محفظه فریزر است . برای حل این مشکل ابتدا باید به سراغ سیم ها بروید و اگر سیمی خراب بود آن را عوض کنید.  چنان چه باز هم‌ مشکل حل نشد حسگر دمای محفظه را عوض کنید.  به احتمال زیاد بعد از انجام این کار ها مشکل حل می شود اما اگر باز ارور روی صفحه نمایش گر بود باید شاید در دمای محفظه و یا سیم های وصل شده به سنسور دما را عوض کنید ‌.

 • ارور E03 یخچال بوش به چه معنا است

ارور E03  نشان دهنده ی عیب در سنسور دمای محفظه کشو است؛ قطعا تا به این جا حدس زده اید که باید کشوی یخچال را جدا کنید و بعد از آن یخچال را از برق بکشید سپس به سراغ سنسور دما بروید ( سنسور در سمت راست یخچال است ) باید تمام سیم هایی که به سنسور دما وصل هستند  را چک کنید و اگر این سیم ها شل بودند باید آن ها را محکم کنید و اگر سیمی نیز خراب بود باید آن را با سیم جدید عوض کنید و اگر این سیم ها هیچ گونه مشکلی نداشتند وقت آن رسیده است که سنسور درجه حرارت را عوض کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش

مزایای نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش 

 • تکنسین های متخصص دارای مدارک رسمی.
 • تمامی هزینه تعیین شده از طرف اتحادیه.
 • نهایتا بع از گذشت دو ساعت برای چکاب دستگاه شما عزیزان به مکان تعیین شده می آیند.
 • وجود شعب مختلف در سراسر تهران(شرغ، غرب ، شمال ، جنوب و حومه تهران).
 • استفاده از لوازم فابریک و اورجینال و متفرقه با توجه به نیاز دستگاه و مشتری.
 • مدیریت یکپارچه و دارای مجوز مدیریت  ارتباط با مشتری در حوزه خدمات پس از فروش لوازم خانگی.
 • عضو اتحادیه های صنایع ورودتی ، تهویه مطبوع و لباسشویی (رسته:لباسشویی ، ظرفشویی ، یخچال ، ساید بای ساید).
 • جزو اعضای رسمی اتحادیه صنایع الکترو مکانیکی و گردن تهران ( رشته: مایکروفر ، مایکروِیو ،لوازم برقی کوچک).
 • جزو اعضای رسمی اتحادیه لوازم الکترونیکی و حفاظتی (رسته : صوتی و تصویری).
 • احترام و اهمیت بسیار به نظرات و درخواست های مشتریان.
 • ضمانت و گارانتی پس از ارائه خدمات به شما عزیزان روی قطعات تعویض شده.
 • دارای سیستم CRM و هپی کال جهت رضایتمندی مشتری.
 • سابقه کار و قدمت بیش از ۳۰ سال.
 • خدمات و اشتراک بیش از ۳۰۰۰۰.
 • توجه به تایم و وقت شناسی و خصوصا زمان هماهنگ شده با مشتریان.

به خرابی دستگاه خود توجه ویژه ای داشته باشید زیرا در صورت رفع نکردن عیب دستگاه به مشکلات بیشتری بر میخورید که میتواند باعث بروز مشکلات دیگری نیز شود.

تعمیرات یخچال فریزر بوش در تهران

تعمیرات یخچال فریزر بوش در محل

تعمیر لوازم خانگی در محل مورد نظر شما عزیزان در اسرع وقت.برای تعمیر دستگاه خود با ما تماس بگیرید تا از خدمات بهینه ما برخوردار شوید.تکنسین های مجرب ما همه روزه با اطلاع شرکت در حال فعالیت و انجام تعمیرات لوازم خانگی شما عزیزان می باشد.ما در این مرکز تمامی اشکالاتی که برای شما حین کار با ما پیش اید را به سرعت پیگیری میکند.خدمات نمایندگی بوش در تهران تنها برای شهر تهران می باشد و متاسفانه سرویسی برای خارج از تهران نداریم.ما در تمامی قسمت های تهران شعبی داریم که برای شما عزیزان کار را اسان تر و سریع تر پیش ببریم و به ثمر برسانیم.در زمانی که دستگاه دچار خرابی می شود اصل حول نشوید و نگران نباشید ما مشکل را به نحو احسنت رفع خواهیم نمود و کافی است

برای رفع اشکال با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما و سرویس دهی ما برخوردار شوید.برای رفع اشکال دستگاه شما عزیزان ابتدا تکنسین باید دستگاه را از نزدیک بازدید و عیب یابی کند و سپس برای رفع اشکال و عیب دستگاه اقدام نماید.در نتیجه هرگاه به خدمات رسانی ما احتیاج داشتید کافیست با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت خدمات خود را به شما عزیزان ارائه نماییم.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

26 دیدگاه برای “نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش

  • s e گفته:

   سلام ، چونکه سرما به اندازه کافی داخل یخچچال بوش نمیاد ، فن یخچال دوقلو بوش شما در ابتدا چک شود و در آخر گاز یخچال هم بررسی نمایید

 1. حمزه گفته:

  سلام یخچال فریزر دوقلو بوش لهستان گرفتیم الان حدود یه ربع هست زدیم تو برق فریزر لامپ ال ای دی روشن نمیشه و خنک آنچنانی هم نکرده علت چیه؟ سپاس

 2. شهرام گفته:

  سلام یخچال بوش طبقه بالا اولی برفک داشت با سشوار آب کردم و با یه کاردک نرم جداش کردم بعد از اون خنک نیست چه کنک و چه دمایی بهتره داشته باشه ممنونم

 3. پویا گفته:

  با سلام یخچال رو داشتم تمیز میکردم و درش باز موند بعد شروع به الارم قرمز زد و هنوز بعد از ۲ ساعت ادامه داره میخوستم ببینم چه کار گنم

 4. احمدآبادی گفته:

  سلام یخچال بوش دوقلو گرفتم ولی تازه ولی فنش کار نمیکنه مشکل از چیه از بُردشه؟ یا تنظیمات؟ ممنونم پاسخگو باشید♡

 5. رویا گفته:

  سلام خسته نباشید فریزر رو تمیز کردم یک مدتی درش باز موند آلارم میداد گاهی اوقاتم سوپرش روشن میشه الان ۲۴ساعته از یک درجه بالاتر و پایین تر نیومده و الارمش روشن

  • s e گفته:

   سلام دوست عزیز ، لطفا از برق بکشید و مجدد بزنید اگر مشکل حل نشد برد الکترونیکی یخچال بوش باید توسط تعمیرکار در محل چک شود.

 6. نعیمه گفته:

  سلام یه فریزر قدیمی دست دو بوش دارم به علت جابه جایی تازه روشن کردم چراغ سوپر کول نارنجی داره گفتن بعد ۲۴ ساعت خاموش میشه ولی نشده سرماش خوبه. چی کار کنم؟

 7. حمید گفته:

  سلام و وقت بخیر خدمت کارشناسان محترم بوشفا، بنده یک دستگاه آبسرکن استوک بوش رو خریدم که پنل دیجیتالی ام داره. مساله ای که باعث نگرانی منه این هست که آب رو خنک میکنه ولی خود آبسردکن گرمه و اصلا خنک نمیشه میشه بنده رو راهنمایی کنید که مشکل داره یا طبیعه ؟ و باید تعمیرکار ببینتش یا نه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *