تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش در تهران

آمار سرویس ها و رضایت مندی 

      سرویس های ارائه شده:      ۱۴۷ 

                    رضایت مندی مشتریان:       ۹۷.۴% 

سرویس کارهای فعال:       ۱۰+ 

دریافت خدمات تعمیر جاروبرقی بوش در منزل  

برای دریافت خدمات تعمیر جاروبرقی بوش در منزل تنها به ثبت درخواست نیاز است؛ پس از آن تکنسین‌های مجرب جهت ارائه خدمات در محل مورد نظر حضور خواهند یافت. با دریافت این خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن شاهد برطرف شدن مشکلات خواهید بود. جاروبرقی یکی از مهم‌ترین وسایل در هر منزل بوده و به سبب استفاده بسیار، مشکلات متنوعی برای این وسیله برقی ایجاد می‌شوند. گاهی ممکن است مکش جاروبرقی کاهش یابد یا با عدم روشن شدن آن مواجه شویم. همچنین گاهی بوی سوختگی از جاروبرقی به مشام می‌رسد یا این‌که در حین کار خاموش می‌شود. در صورت خرابی سیم جاروبرقی یا جرقه زدن موتور آن نیز  می‌توانید از خدمات مجموعه بهره ببرید. از مهم‌ترین نکات دریافت خدمات تعمیر جاروبرقی بوش در منزل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • بهره‌مند شدن از خدمات در کوتاه‌ترین زمان
 • صرفه‌جویی در وقت و هزینه
 • نظارت و بررسی عملکرد تکنسین‌ها در منزل
 • عدم نیاز به جابه‌جایی و انتقال جاروبرقی به مکان‌های دیگر

مناطق تحت پوشش خدمات سرویس و تعمیر ظرفشویی بوش در تهران

نمایندگی شمال تهران

تجریش، نیاوران، قلهک، لویزان، دروس، مینی سیتی ، سوهانک، محمودیه، آجودانیه، زعفرانیه، اقدسیه، فرمانیه ، کامرانیه، دزاشیب، ظفر، الهیه، جردن، ونک و…

نمایندگی غرب تهران

صادقیه، جنت آباد، ستارخان، گیشا، پونک، شهران، تهرانسر، مرزداران، شهرک آزادی، چیتگر، دهکده المپیک، طرشت، شهرک اکباتان، فردوس و…

نمایندگی شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، حکیمیه، هروی، شمیران نو، پاسداران،
مجیدیه، مدائن، تسلیحات، وحیدیه، تهران نو، پیروزی،
نیرو هوایی، جوادیه، پرستار،

نمایندگی جنوب تهران

شوش، جوادیه، نازی آباد، یاخچی آباد، امام زاده حسن،
آذری، عبدل آباد، شهرری، افسریه و…

چرا بوش فا را انتخاب کنیم؟

گارانتی ۶ ماهه 

تعرفه اتحادیه 

خدمات فوری 

نحوه ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی بوش 

جهت دریافت خدمات مورد نیاز برای تعمیر جاروبرقی بوش، نیاز است تا درخواست خود را به ثبت برسانید؛ این مهم در کوتاه‌ترین زمان ممکن قابل انجام است. مراحل ثبت درخواست به شرح زیر هستند.

 • مرحله اول: در ابتدا نیاز است تا مشکل را بیابید.
 • مرحله دوم: پس از برقراری تماس با مجموعه، کارشناسان اطلاعات مربوط به جاروبرقی و مشکل آن را جویا می‌شوند.
 • مرحله سوم: پس از مطرح کردن مشکل، کارشناسان تکنسین حاذق در این زمینه را به محل اعزام می‌کنند.
 • مرحله چهارم: در این مرحله تکنسین به برطرف ساختن مشکل جاروبرقی بوش می‌پردازد و با استفاده از قطعات اصل و اورجینال، جاروبرقی را تعمیر می‌کند.
 • مرحله پنجم: در آخر پس از رفع مشکل جاروبرقی، میزان هزینه و فاکتور نهایی اعلام می‌شود.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش فا

شما می‌توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش و از مزایا و ویژگی‌های بسیار آن بهره ببرید. یکی از مهم‌ترین مزایا، استفاده از تجهیزات و قطعات اصل و اورجینال برای جاروبرقی است. تمامی تکنسین‌های مجموعه حاذق و ماهر هستند و در کمترین زمان ممکن در محل حاضر می‌شوند. تمامی خدمات از سوی مجموعه به‌صورت صفر تا ۱۰۰ ارائه می‌گردند و در صورت نیاز حمل‌ونقل و انتقال جاروبرقی به مجموعه انجام می‌گیرد و پس از برطرف شدن مشکل، تکنسین‌ها جاروبرقی را به محل بازمی‌گرداند. یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات نمایندگی، بهره بردن از گارانتی ۶ ماهه تعمیر است.

همچنین شما می‌توانید از منصفانه‌ترین قیمت‌ها نیز بهره ببرید؛ به این دلیل که تمامی هزینه‌ها مطابق با تعرفه بوده و از سوی اتحادیه تعیین می‌گردند. پس از پایان یافتن کار نیز می‌بایست هزینه مربوط به تعمیرات جاروبرقی بوش را پرداخت نمایید.

انواع خدمات تعمیر جاروبرقی بوش 

خدمات بسیاری از سوی مجموعه برای تعمیر جاروبرقی بوش ارائه می‌شوند که شما می‌توانید متناسب با مشکل موجود، از هر یک از این خدمات بهره ببرید. در ادامه به انواع خدمات تعمیر جاروبرقی در منزل اشاره می‌کنیم.

 • سرویس جاروبرقی: گاهی جاروبرقی بوش نیازمند سرویس و بررسی جامع است که باید از این خدمات بهره ببرید.
 • عیب‌یابی: در برخی از مواقع مشکل جاروبرقی بوش قابل تشخیص نخواهد بود که در این شرایط می‌توانید از تکنسین‌های مجموعه کمک گرفته و از خدمات عیب‌یابی بهره‌مند شوید.
 • تعمیر و تعویض موتور: گاهی اوقات ممکن است موتور جاروبرقی بوش دچار مشکل شود که با تعمیر آن می‌توان مشکل را برطرف ساخت. همچنین ممکن است موتور این وسیله نیازمند تعویض باشد که این مهم نیز توسط تکنسین‌های مجموعه انجام می‌گیرد.
 • تعمیر و تعویض پاکت و برس: شما می‌توانید برای رفع مشکل به‌وجود آمده در پاکت جاروبرقی یا برس نیز از خدمات تعمیر و تعویض آن بهره ببرید.
 • تعمیر و تعویض خرطومی: خرطومی یا لوله جاروبرقی نیز گاهی دچار پارگی می‌شود که می‌توانید آن را تعمیر یا تعویض نمایید.
 • تعمیر و تعویض برد الکترونیکی: برد الکترونیکی یکی از قطعات بسیار مهم در جاروبرقی بوش است که در صورت بروز مشکل، می‌بایست آن را تعمیر یا تعویض کرد.
 • تعویض و تعمیر کلکتور: باتوجه به این‌که کلکتور وظیفه برق‌رسانی به تمامی قطعات جاروبرقی را برعهده دارد، در صورت بروز مشکل در آن می‌توان از خدمات تعمیر و تعویض کلکتور بهره برد.
 • تعمیر و تعویض زغال‌ها: زغال‌ها با ایجاد اصطکاک می‌توانند عملکرد عادی و درستی را در جاروبرقی ایجاد کنند که در صورت بروز مشکل می‌توانید از خدمات تعمیر و تعویض این تجهیز بهره‌مند شوید.
 • تعمیر و تعویض بلبرینگ: بلبرینگ‌ها نیز نقش اساسی در جاروبرقی بوش دارند که برای تعمیرات جاروبرقی بوش در منزل می‌توانید از خدمات مربوطه بهره ببرید.
 • تعمیر و تعویض سیم جمع‌کن: در صورت بروز مشکل در سیم جمع‌کن می‌توانید از تکنسین‌های حاذق مجموعه کمک گرفته و در صدد رفع این مشکل برآیید.
 • تعویض و تعمیر فیلتر و پروانه: درون جاروبرقی دو فیلتر مجزا وجود دارند که یکی درون محفظه و پشت کیسه قرار داشته و فیلتر دوم نیز مسئولیت جذب ذرات را برعهده دارد که در پشت جارو قرار می‌گیرد. پروانه نیز یکی دیگر از قطعات است که در صورت بروز مشکل در هر یک از آن‌ها، می‌توانید از تکنسین‌های مجرب کمک بگیرید تا مشکل برطرف شود.
 • تعویض و تعمیر سیم‌کشی و کابل: گاهی ممکن است سیم‌کشی جاروبرقی یا کابل‌های دچار مشکل شوند که در این صورت نیز می‌توانید از خدمات مجموعه ما بهره‌مند شوید.

در تعمیرگاه بوش فا رضایت مشتری یک شعار نیست!
همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات و تعمیر لوازم خانگی بوش در کنار شما هستند.