تعمیرات برد لباسشویی بوش

تعمیرات برد لباسشویی بوش

لباسشویی بوش از جمله لباسشویی های قدرتمند و با کیفیت در بازار فروش ماشین های لباسشویی می باشد. این نوع لباسشویی از قطعات مختلفی تشکیل شده است که هریک از آن ها عملکرد خاصی در ماشین لباسشویی را بر عهده دارند. یکی از این قطعات بسیار کاربردی در ماشین لباسشویی بوش،  برد الکترونیکی آن می باشد. در این مقاله تمام اطلاعات مربوط به برد الکترونیکی ماشین لباسشویی را به صورت جامع ارائه خواهیم داد و در نهایت درمورد تعمیرات برد لباسشویی بوش صحبت خواهیم کرد.

برد ماشین لباسشویی بوش

برد ماشین لباسشویی بوش یکی از مهم ترین قطعات آن می باشد و به دلیل کاربرد بسیار مهمی که در ماشین لباسشویی بر عهده دارد  از اهمیت بالایی برخودار می باشد. مهم ترین و می توان گفت تنها وظیفه ی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بوش، هدایت دستورهایی است که توسط دکمه استارت و تایمر تعیین می شود.

پس با توجه به این موضوع می توان گفت در صورتی که این قطعه در ماشین لباسشویی بوش معیوب شود و یا مشکلی در آن به وجود آید ماشین لباسشویی دیگر قادر به انجام وظیفه خود یعنی شستن لباس ها نمی باشد و می توان گفت عملکرد صحیح خود را از دست می دهید. اما نکته ای که در این رابطه وجود دارد این است که در صورتی که این قطعه از ماشین لباسشویی دچار مشکل شود؛ چگونه باید به مشکل پیش آمده پی ببریم و اقدام به تعمیر آن نماییم.

در پاسخ به این سوال باید بگوئیم که برد ماشین لباسشویی همچون بسیاری از قطعات دیگر ماشین لباسشویی بوش در صورتی که معیوب شود با علائم و نشانه هایی همراه است و فرد مصرف کننده با توجه به این علائم می تواند متوجه نقص برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بوش شود. در ادامه یک سری از نشانه هایی که در هنگام خرابی برد ماشین لباسشویی بوش رخ می دهد را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

تعمیرات برد لباسشویی بوش

علائم خرابی برد ماشین لباسشویی

بسیار مهم می باشد که دارندگان ماشین های لباسشویی بوش در هنگامی که ماشین لباسشویی دچار عیوب داخلی می شود، متوجه مشکل پیش آمده شوند و سریعا اقدام به تعمیر آن نمایند. برد ماشین لباسشویی بوش در هنگامی که دچار خرابی و نقص می شود با بروز نشانه هایی فرد مصرف کننده را از مشکل به وجود آمده مطلع می کند. اما این نشانه ها و علائم چه مواردی می باشند؟

اولین مشکلی که در هنگام خرابی برد ماشین لباسشویی بوش به وجود می آید و می توان آن را به عنوان یکی از علائم خرابی برد ماشین لباسشویی بوش دانست، مربوط به خاموش شدن ماشین لباسشویی در حین کار می باشد. این مورد از اصلی ترین نشانه های خرابی برد ماشین لباسشویی بوش می باشد و از علائم خرابی برد ماشین لباسشویی بوش می توان به موارد زیر نیز اشاره نمود.

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی
 • عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی
 • بروز کد خطا بر روی نمایشگر لباسشویی
 • گرم نشدن آب لباسشویی
 • متوقف شدن ناگهانی ماشین لباسشویی
 • از کار افتادن دکمه های پنل ماشین لباسشویی
 • آبگیری ماشین لباسشویی

وجود هریک از این نشانه ها نمایانگر این است که برد ماشین لباسشویی بوش دچار مشکل شده است و باید به تعمیر آن بپردازید.

نکات مهم در تعمیرات برد لباسشویی بوش

تعمیرات برد لباسشویی بوش یک کار تخصصی است که به دانش و مهارت لازم در این زمینه نیاز دارد. این بدان معنا است که تعمیر برد ماشین لباسشویی فقط باید توسط افراد متخصص و کاربلد که در زمینه تعمیرات قطعات ماشین لباسشویی فعالیت می کنند تعمیر شود. زیرا برد ماشین لباسشویی همانطور که گفتیم جز کاربردی ترین قطعات ماشین لباسشویی می باشد و در صورتی که بدون داشتن آگاهی و دانش در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی، اقدام به تعمیر آن نمایید.

تعمیرات برد لباسشویی بوش

بی شک می توان گفت مشکل به وجود آمده را چندین برابر خواهید کرد و در برخی مواقع این اقدام جبران ناپذیر می باشد به طوری که ممکن است ماشین لباسشویی برای همیشه معیوب شود و هیچ فرد دیگری قادر به تعمیر آن نخواهد بود. پس بهتر است در تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش کمی دست و دل باز باشید و آن را توسط تعمیر کار های متخصص در زمینه ی تعمیر ماشین لباسشویی بوش تعمیر کنید.

قیمت تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش

قیمت تعمیرات برد لباسشویی بوش به عوامل مختلفی بستگی دارد و عوامل متعددی در تعیین قیمت تعمیر برد ماشین لباسشویی دخیل هستند. از جمله این عوامل تاثیر گذار بر قیمت تعمیرات برد لباسشویی بوش می توان به میزان خرابی برد ماشین لباسشویی اشاره کرد. در برخی از مواقع ممکن است برد ماشین لباسشویی دچار یک مشکل جزئی شده باشد که مسلما نیازی به تعمیر اساسی و کلی ندارد که در این صورت هزینه تعمیر آن کمتر می باشد.

و برعکس در برخی از مواقع برد ماشین لباسشویی به طور کامل دچار مشکل شده است و نیازمند یک تعمیر هم جانبه می باشد و در برخی مواقع نیز برد ماشین لباسشویی قابل تعمیر نمی باشد که تعمیر کار در این مواقع اقدام به تعویض کلی برد ماشین لباسشویی می نماید. پس می توان گفت تمامی این موارد از عواملی می باشند که در قیمت و هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش تاثیر گذار می باشند.

همچنین علاوه بر تمامی موارد ذکر شده، باید بدانید که قیمت تعمیر برد ماشین لباسشویی نزد تعمیر کار های مختلف در نمایندگی تعمیرات بوش متغیر می باشد.

Rate this post

2 دیدگاه برای “تعمیرات برد لباسشویی بوش

 1. شکوری گفته:

  با سلام لباسشویی بوش دارم که برنامه شستشو رو که انتخاب میکنم شروع نمیشه و لباسشویی نمی چرخه، برای ریست لباسشویی باید چکار کنم؟

  • پشتیبانی گفته:

   با درود
   ریست نمودن مدلها با هم تفاوت دارند شما حتما باید مدل کامل دستگاه را بما اعلام بفرمایید تا نحوه ریست همان مدل را خدمتتان ارائه نماییم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *