تعمیر ماشین لباسشویی بوش در زعفرانیه

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در زعفرانیه

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در زعفرانیه

بوش یک برند جهانی است که در چند سال اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. قطعا استفاده از قطعات اصلی و ساخت با کیفیت در انتخاب این محصول بی تاثیر نیست اما هر چقدر هم یک محصول خوب و با کیفیت باشد تضمینی برای خراب نشدنش وجود ندارد و به هر دلیلی ممکن است خراب شود بنابراین بهتر است به دنبال یک متخصص نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش برای تعمیر لباسشویی تان باشید. ما به شما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش در زعفرانیه و یا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در شمال تهران را پیشنهاد می دهیم.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی بوش

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در زعفرانیه

سر و صدا و لرزش غیرطبیعی 

دستگاه در هنگام کار صدا و لرزش بیش از حد ایجاد می کند. اگرچه این می تواند چندین دلیل داشته باشد ، دلیل اصلی “سبد چرخشی ماشین لباسشویی” است. برای جلوگیری از آسیب دیدن قطعات درگیر در این قسمت ، بهتر است برای تعمیر و تعویض آن از متخصص تعمیر لوازم خانگی بوش کمک بگیرید.

درب ماشین لباسشویی بوش باز و بسته نمی شود

درب ماشین هنگام باز و بسته شدن با مشکل روبرو می شود. بیشتر اوقات این مربوط به قفل درب است و با تعویض آن مشکل برطرف می شود ، اما گاهی اوقات مشاهده شده است که قفل به دلیل خرابی ماشین لباسشویی به درستی کار نمی کند. یا میکروسوئیچ درب خراب است و یا در بعضی موارد برد الکترونیکی خراب است ، بنابراین بهتر است برای بررسی این مورد از تخصص متخصص نمایندگی تعمیرات بوش استفاده کنید و احتمال آسیب بیشتر را کاهش دهید.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در زعفرانیه

 نشت کف درب ماشین لباسشویی هنگام کار

فرسودگی واشر درب می تواند باعث این امر شود. اتفاق می افتد بعضاً به دلیل پر بودن بیش از حد دستگاه یا استفاده از پودر دستی در دستگاه اتوماتیک نیز مشاهده می شود ، اما معمولاً عایق بندی درب های ماشین لباسشویی بسیار محکم و غیر قابل نفوذ است ، بنابراین در صورت تکرار این مورد (حتی اگر بار سنگین اتومبیل نباشد) ، معاینه توسط یک متخصص همیشه توصیه می شود.

 نشت آب در لباسشویی بوش

در صورت مشاهده این مورد ، حتماً سریعاً ماشین لباسشویی را خاموش کرده و از برق جدا کنید. وقتی این کار را انجام می دهید ، حتماً از عایق روی سطح مرطوب استفاده کنید. این می تواند به دلایل مختلفی از جمله شکاف در خروجی آب ، نشت در دیگ بخار ماشین لباسشویی و غیره باشد رخ دهد.

نکته: به دلیل خطر برق گرفتگی شخصاً آن را چک نکنید. برای رفع این مشکل ، علاوه بر نیاز به تخصص ، رعایت نکات ایمنی (مانند استفاده از کفش عایق و غیره) نیز مهم است. بعضی اوقات وقتی ماشین لباسشویی را روشن می کنید بوی پسماند روی پلاستیک می آید. در این حالت مانند قبل از ماشین لباسشویی استفاده نکنید ، زیرا این امر بدون شک مربوط به اجزای داخلی دستگاه است و ممکن است نیاز به باز شدن داشته باشد. بدن و اجزای آن را بررسی کنید. بنابراین ، اعمال تغییرات بدون مشورت با یک متخصص می تواند صدمات جبران ناپذیری به دستگاه وارد کند و همچنین خطر برق گرفتگی وجود دارد.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در زعفرانیه

 پوسیدگی یا شکستگی بدنه ماشین لباسشویی بوش

آسیب مشاهده شده یا شکستن بدنه. این به دلیل ضربه یا پوسیدگی است. اگر حفره وجود داشته باشد ، ممکن است به دلیل اجزای داخلی باشد ، بنابراین فقط آن را نادیده نگیرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *