تعمیر ماشین لباسشویی بوش در فرمانیه

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در فرمانیه

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در فرمانیه

کلیه متخصصان و تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات بوش که در مرکز تعمیر ماشین لباسشویی بوش در فرمانیه کار می کنند از بهترین افراد در این زمینه هستند که با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با موارد جدید ، مناسب ترین فرد برای تعمیر ماشین لباسشویی شما خواهند بود.

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی بوش کاملاً اتوماتیک

ماشین های لباسشویی اتوماتیک در مدل های مختلفی طراحی شده اند ، از جمله ماشین کاملا اتوماتیک که مخزن آن بر روی یک محور افقی سوار شده و به آن مدل یوغ می گویند و همچنین دستگاهی که مخزن آن بر روی یک محور عمودی نصب شده و چرخانده می شود. . با این حال ، ماشین های لباسشویی اتوماتیک دارای اجزای مکانیکی – الکتریکی تقریباً مشابه اجزا سایر انواع ماشین لباسشویی های اروپایی و ایرانی هستند.

تعمیر لباسشویی بوش در فرمانیه

اجزای الکتریکی ماشین لباسشویی بوش کاملاً اتوماتیک

دو شاخه ماشین لباسشویی:

عملکرد دو شاخه انتقال انرژی الکتریکی از سوکت به کابل رابط ماشین و در آخر به سایر قسمت های الکتریکی دستگاه است. هنگام تعویض دو شاخه ، به جریان نامی دو شاخه جدید توجه کنید. معمولاً دو شاخه با جریان کم‌تر از ۱۶ آمپر برای استفاده در ماشین لباسشویی مناسب نیستند.

کابل رابط شستشو:

از آنجا که مصرف فعلی دستگاه زیاد است ، در تعمیر لوازم خانگی بوش توصیه می شود از کابل ۲.۵ ۲.۵ ۲ یا حداقل ۲.۵ استفاده کنید.

ترمینال شستشو:

به منظور ایجاد اتصالات ایمن و جداسازی این اتصالات از بدنه استفاده می شود. در ماشین لباسشویی بوش به طور کلی از ترمینال های پلاستیکی یا لاستیکی استفاده می شود. مکان ترمینال بخشی از بدنه دستگاه است که در آن پیچ و مهره ها قرار دارند.

لامپ روزانه:

برای اطلاع مصرف کننده از ورود برق به ماشین ، از یک لامپ روزانه استفاده می شود که یک لامپ ۲۲۰ ولت است.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در فرمانیه

آموزش تعمیر و شناسایی میکروسوئیچ شستشو:

اگر دستگاه قبل از بستن درب ماشین شروع به کم آبی کند یا به هر دلیلی درب باز شود و دستگاه در همان شرایط به کار خود ادامه دهد ، یا اگر کودکی نزدیک دستگاه است و آن را باز کنید و عملکرد دستگاه را متوقف نکنید و اگر … تمام موارد فوق به محض باز شدن درب یا حتی قبل از بسته نشدن کامل درب ، دستگاه قادر به شروع عملیات شستشو نیست.بنابراین ، فاز مدار همیشه پس از کلید تایمر و قبل از رسیدن به سایر اجزای الکتریکی مدار از طریق میکروسوئیچ عبور می کند. هنگامی که زبانه قفل کاملاً در جای خود قرار گرفت ، به اهرم میکروسوئیچ فشار وارد کنید و آن را در جای خود قفل کنید. با بستن میکروسوئیچ ، سایر قطعات نیز دارای فاز هستند و می توانند عملیات شستشو را انجام دهند.

برای آزمایش میکروسوئیچ ، لازم نیست آن را از محل خود خارج کنید ، اما می توان دو سیمی را که از تایمر رفته اند به میکروسوئیچ متصل کرد و پس از یافتن آن به اهم متر برگشت.اگر در هنگام بسته شدن کامل درب ، سوزن اهم متر منحرف شود ، میکروسوئیچ سالم است.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در فرمانیه

شستشوی ترموستات یا استارت بخاری:

از آنجا که جریان مصرفی بخاری زیاد است و به طور مداوم توسط تایمر قطع و وصل می شود ، احتمال دارد به دلیل کار سنگین و مداوم ، سطح تماس تایمر مربوط به بخاری فرسوده و بهم لحیم شود . در این حالت بخاری در تمام مدت کار دستگاه که گاهی به ۳ ساعت و نیم می رسد در مدار خواهد بود. رسیدن به نقطه جوش دمای آب علاوه بر لباس داخل دستگاه ، اتصالات و لوله های پلاستیکی را نیز فرسایش می دهد. بنابراین ، استفاده از استات گرم کننده (ترموستات) اجتناب ناپذیر است. استات گرمایش در واقع مانند یک ترموستات غیر فلزی در سماور برقی عمل می کند.

اگر در هر کدام از موارد بالا شاهد خرابی و مشکل بوده اید پس بهتر است سریع با یک متخصص در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش در فرمانیه ویا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در شمال تهران تماس بگیرید.

2 دیدگاه برای “تعمیر ماشین لباسشویی بوش در فرمانیه

  • پشتیبانی گفته:

   درود
   این مشکل دلایل زیادی میتواند داشته باشد. تعدادی از دلایل بشرح ذیل است :
   خرابی برد فرمان.
   کار نکردن میکروسوئیچ.
   خرابی کابل برق ورودی.
   معیوب بودن سنسور چرک یاب.
   عدم کارکرد شیر برقی.
   و تعداد زیادی احتمالات دیگر که حتما باید بازدید شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *