روشن شدن ستاره قرمز ظرفشویی بوش و رفع آن

روشن شدن ستاره قرمز ظرفشویی بوش

برخی مواقع علائمی در ظرفشویی دیده می شود که نشانه مشکل خاص و یا خرابی است پس در این مواقع شما با دانستن معنی این نشانه می توانید هرچه زودتر آن ها را برطرف کنید یکی از این نشانه ها روشن شدن ستاره قرمز ظرفشویی بوش است در ادامه بیشتر درباره این موضوع توضیح می دهیم.

می توان گفت که امروزه در تمامی کشورها و همچنین شهر ها  وسایل برقی مختلف و متنوعی به وسیله شرکت ها و همچنین برند های مختلف طراحی و سپس تولید می شوند که هر کدام از این وسایل به بکارگیری از فناوری هایی سبب شد اند تا زندگی افراد در آسایش بیشتری باشد  می توان گفت که یکی از این وسایل برقی ماشین که سبب راحتی زندکی افراد شده است  ظرفشویی است که به وسیله متخصصین و همچنین افراد با تجربه در شرکت های گوناگون طراحی و تولید شده است.

به کارگیری از این وسیله برقی در زندگی سبب شده است تا افراد از مانع تلف شدن وقت خود شوند و وقت خود را برای  انجام کارهای  دیگری صرف کنند  همچنین می توان گفت که شرکت بوش یکی از شرکت های تولید کنند ماشین ظرفشویی است.

بررسی علامت ستاره در ماشین ظرفشویی بوش

می توان گفت که ماشین ظرفشویی بوش ا زجمله ماشین ظرفشویی های پرطرفدار است که دارای امکانات گوناگونی نیز می باشد و هر کدام از این امکانات در مواقع خاصی مورد استفاده قرار می گیرد در ادامه برخی از این امکانات را بررسی می کنیم.

 • ماشین ظرفشویی بوش دارای نمودار مصرف انرژی به شکل+A تیز می باشد وجود این نمودار سبب مصرف صحیح و اقتصادی انرژی در این ماشین ظرفشویی شده است.
 • ظرفشویی بوش دارای سیستم شستشوی خوب و به صرفه ۵۰درجه نیز می باشد.
 • ماشین ظرفشویی بوش سیستم شستشوی خوب و همچنین صحیح دارد.
 • ظرفشویی بوش علاوه بر سیستم شستشو دارای سیستم خنک کن بسیار خوبی نیز می باشد
 • این ماشین ظرفشویی دارای سیستم ضد نشت نیز می باشد.

روشن شدن ستاره قرمز ظرفشویی بوش

نکات مهم در هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی بوش

می توان‌گفت که باید در هنگام استفاده از انواع مختلف ظرفشویی ها نکاتی را رعایت کنیم تا ماشین ظرفشویی دچار مشکل نشود و یا خراب نشود در ادامه برخی از این نکات را که می توانیم با رعایت آن ها از خرابی ماشین ظرفشویی جلوگیری کنیم را بیان می کنیم.

 • در ابتدا باید به صورت درست تمامی ظرفشویی های خود را درون ماشین ظرفشویی بچینید و سپس ماشین ظرفشویی را روشن کنید.
 • بعد از خوردن صبحانه طرف های کثیف خود را درون ماشین ظرفشویی قرار دهید در این مرحله شما باید بدون استفاده از مواد شوینده شستشوی مقدماتی ظرف ها را انجام دهید.
 • پس از خوردن ناهار نیز شما باید ظرف های کثیف خود را به صورت صحیح درون ماشین لباسشویی قرار دهید و مانند مرحله قبل بدون استفاده از مواد شوینده شستشوی مقدماتی ظرف ها را انجام دهید
 •  اکنون شما باید ظرف های خود را به صورت کامل بشوید. در این هنگام بعد از خوردن شام شما ظرف های خود را درون ماشین ظرفشویی بگذارید و سپس بهترین برنامه شست‌وشو را انتخاب کنید و با افزودن مواد شوینده آن را نیز استارت بزنید.

 

مناطق تحت پوشش ارائه خدمات نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش (بوش فا) در تهران: 

 

چه وسایلی را می توان  با ماشین ظرفشویی بوش شست

می توان گفت که ماشین ظرفشویی نیز مانند دیگر وسایل برقی مزایا و معایبی دارد که اگر به آن ها توجه نشود یا سبب ایجاد مشکل برای ماشین ظرفشویی می شود و یا نمی توان از همه کارایی آن نیز استفاده کرد همچنین می توان گفت که برخی وسایل هستند کا می توانید آن ها را با استفاده از ماشین ظرفشویی شست و تمیز کنید پس می توان گفت که شما به استفاده از ماشین ظرفشویی می‌ توانید وسایل دیگری را هم بشوید در ادامه بیشتر درباره این موضوع توضیح می دهیم.

شما می توانید با استفاده از ماشین ظرفشویی میوه و همچنین سبزیجات خود را با بهترین کیفیت بشوید و از آن ها استفاده کنید برای این امر شما باید میوه و سبزیجات را درون ماشین ظرفشویی قرار دهید و سپس برنامه مخصوص را راه اندازی کنید تا میوه و سبزیجات شما به خوبی شسته و پاک شودند.ماشین ظرفشویی همچنین قابلیت شستشوی تمامی وسایل پلاستیکی و سیلیکونی را نیز دارد. این امر سبب می شود تا شما بتوانید به راحتی از آن برای شست و شوی اسباب بازی ها و ظروف پلاستیکی خود استفاده کنید.شما با استفاده از ماشین ظرفشویی توانایی این را دارید که انواع مختلف وسایل ورزشی را نیز بشوید و آن ها را پاک کنید.

روشن شدن ستاره قرمز ظرفشویی بوش

علت روشن شدن چراغ ستاره ماشین ظرفشویی

 بر روی ماشین ظرفشویی علامت ها و همچنین دکمه های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آن ها نیز معنی خاصی دارند که شما با دانستنش می توانید به خوبی از آن ها استفاده کنید همچنین می توان گفت که روشن شدن ستاره قرمز ظرفشویی بوش نشانه ای  است که به مایع جلادهنده مربوط می شود. پس  با روشن شدن علامت ستاره قرمز در ماشین ظرفشویی بوش می توانید متوجه شوید که دستگاه می خواهد درباره مایع جلادهنده به شما پیامی بدهد.

 • پیام هایی که با روشن شدن علامت ستاره در ماشین ظرفشویی بوش میتوان آن را متوجه شد
 • دستگاه در حال استفاده از مایع جلادهنده است
 • دستگاه برای دفعات مجدد از مایع جلا دهنده استفاده میکند
 • مایع جلادهنده تمام شده است و باید شارژ شود.

می توان‌گفت که در این هنگام شما با بررسی کردن ماشین ظرفشویی و اهمیت دادن به عملکرد آن می توانید متوجه شوید که دستگاه می خواهد کدام گزینه  از  موارد گفته شده را به  شما نشان دهد. بعد از بررسی عملکرد دستگاه می توانید متوجه شوید که  روشن شدن چراغ ستاره در ماشین ظرفشویی بوش نگران کننده نیست و مشکلی برای ماشین ظرفشویی ایجاد نشده است و خود به خود برطرف می شود و نشان از خرابی ماشین ظرفشویی نمی باشد.

پس می توان گفت که اگر روشن شدن ستاره قرمز ظرفشویی بوش شما  روشن شد حتما به معنای ایجاد مشکل و خرابی در دستگاه نیست بلکه می تواند علت های  دیگری نیز داشته باشد که شما با کمک گرفتن از تعمیر کار های ماهر و با تجربه نمایندگی تعمیرات بوش می توانید از مشکل آن مطلع شوید.

4 دیدگاه برای “روشن شدن ستاره قرمز ظرفشویی بوش و رفع آن

 1. اقدسیان گفته:

  سلام روز خوش -من چهار روزه دستگاه ظرفشویی بوش رو خریداری کردم ولی اخر شستشو که کارش کلا تموم میشه اب داخل دستگاهم جمع شده با فروشگاهی که خریداری کردم هم تماس گرفتم گفتن طبیعی هستش…به نظر شما هم این ایراد طبیعی هست و مشکلی نداره و بعداا باید با چی این آب رو خالی کنم؟

 2. غضنفر گفته:

  خیلی صحبت کردی توضیحات اضافه و غیر لازم را اشاره نمودی مثل اینکه از شما خواسته شده بیوگرافی و تاریخ پیدایش و عملکرد تاریخی آنرا توضیحی دهید بهتر است به مشکلات پیش آمده اشاره میکردی نه اینکه بعد از این همه حرف بفرمائید بگویی با تکنسین تماس بگیرید

  • پشتیبانی گفته:

   با درود
   در صورتی که تماس میگرفتین صادقانه راهنمایی میکردیم دوست عزیز دلیل اینکه خواسته شده تماس بگیرید اینست که باعث بروز مشکل بزرگتر نشیم .
   از نظر و فرمایش شما سپاسگزاریم.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *