نمایندگی تعمیرات بوش در درکه

نمایندگی تعمیرات بوش در درکه

خرابی مدار اصلی و خرابی فیوز دستگاه از دیگر دلایل کار نکردن دکمه های مایکروویو و نحوه تعمیر آن است. مشکل دیگری که باعث می شود دکمه های مایکروویو کار نکند ، قطع مدارهای اصلی است. مدار اصلی به صفحه کلید مایکروویو متصل است ، بنابراین در صورت خرابی ، دکمه ها نیز آسیب می بینند. در صورت خرابی بعد از تماس با نمایندگی تعمیرات بوش در درکه، موارد زیر را انجام دهید:

  • ابتدا باید مدارها را به طور کامل و کامل آزمایش کنید و علت مشکل را پیدا کنید.
  • البته باید بدانید که کار با مدارهای اصلی دستگاه نیاز به تخصص دارد.
  • اگر خودتان نمی توانید منبع این مشکل را در مدارها پیدا کنید ، از تعمیرکاران ماهر در این حرفه کمک بگیرید.

نقش فیوزها و اهمیت مراجعه به نمایندگی تعمیرات بوش در درکه

فیوزها علاوه بر مدارها در مایکروویو نیز نقش مهمی دارند و در صورت مشاهده نقص در آنها دکمه های دستگاه با مشکل روبرو می شوند. اگر نمایشگر روشن نشد ، دما و فیوز دستگاه را بررسی کنید و مطمئن شوید که هیچ یک از آنها گرم نیست. در اینجا نحوه تهیه یکی برای استفاده با سگ خود آورده شده است.

ابتدا فیوز متصل به صفحه کلید را بررسی کرده و از سالم یا خراب بودن آن اطمینان حاصل کنید.
در صورت خرابی ، فیوز را برداشته و سیم نازک داخل آن را بررسی کنید. در صورت تغییر رنگ سیم ، احتمال سوختن فیوز دستگاه وجود دارد.
اگر آسیب دید ، باید آن را تعویض کنید.
البته فراموش نکنید که قطعه پارچه ای اصل و درجه یک را برای تعویض خریداری کنید.

دو پاسخ دیگر به سوال “چرا دکمه های مایکروویو کار نمی کنند و چگونه آن را درست می کنیم”

نقص در منبع تغذیه و همچنین سو ال عملکرد در کلیدهای غشایی مایکروویو می تواند دلیل کار نکردن دکمه های مایکروویو باشد. در ادامه ، هر یک از این موارد را توضیح خواهیم داد. اگر منبع تغذیه دستگاه خراب باشد ، صفحه کلید مایکروویو خاموش می شود و چیزی نشان نمی دهد. در این حالت ، اقدامات زیر باید انجام شود:

ابتدا منبع تغذیه را تست کرده و بفهمید که خراب است یا نه.
توجه داشته باشید که برای بررسی منبع تغذیه ، باید ابزار و امکانات خاصی داشته باشید.
هنگام آزمایش این قسمت ، حتما نکات ایمنی مربوطه را دنبال کنید.
اگر می بینید که صفحه مایکروویو روشن است اما دکمه ها کار نمی کنند ، ممکن است از خود بپرسید که چرا دکمه های مایکروویو کار نمی کنند ، در آن زمان به احتمال زیاد سوئیچ های غشای مایکروویو آسیب دیده اند. در این حالت مراحل زیر را دنبال کنید:

نمایندگی تعمیرات بوش در درکه

ابتدا سوئیچ های ممبران دستگاه را بررسی کنید.
تعمیر کلیدهای ممبران کار شخصی ماهر و متخصص است.
در صورت لزوم ، برای جایگزینی یا تعمیرات ، حتماً از متخصصین مجاز مرکزی کمک بگیرید تا مشکل حل شود.
خرابی صفحه کنترل پاسخ دیگری به سوال “چرا دکمه های مایکروویو کار نمی کنند و چگونه می توان آن را تعمیر کرد؟”
رایج ترین مشکلی که می تواند باعث عدم کارکرد دکمه های مایکروویو شود ، اختلال در عملکرد صفحه کنترل مایکروویو است. با فشار دادن دکمه های روی صفحه متوجه این مشکل خواهید شد اما مایکروویو روشن نمی شود. در پشت صفحه کنترل صفحه لمسی وجود دارد که خرابی آن باعث بروز این مشکلات می شود. برای حل این مشکل می توانید موارد زیر را انجام دهید:

متخصص ابتدا باید صفحه لمسی آسیب دیده را از روی دستگاه برداشته یا صفحه کنترل اصلی را بازرسی کند.
البته اگر به کارهای فنی علاقه مند هستید و کمی در این کار مهارت دارید ، می توانید صفحه لمسی را نیز خود تغییر دهید.

سایر مشکلات رایج اجاق های مایکروویو برای مراجعه به نمایندگی تعمیرات بوش در درکه

اکنون ، برای آشنایی بیشتر شما ، به طور خلاصه مشکلاتی را که ممکن است باعث خرابی دستگاه شود نام می بریم: خرابی قفل درب ، قطع برق ، اجاق مایکروویو در حین کار ، خرابی لامپ دستگاه ، دود اجاق مایکروویو ، روشن نشدن گریل ، دستگاه بلند اجاق مایکروویو روشن نمی شود ، سینی اجاق مایکروویو روشن نمی شود ، اجاق مایکروویو مشتعل می شود ، دستگاه کار می کند اما غذا گرم نمی شود ، خازن معیوب است ، هنگام کار دستگاه صدای شنیدن شنیده می شود ، هنگامی که triac دستگاه معیوب است این مشکلات پیش آمد به یک نمایندگی یا مرکز تعمیر بروید و در اسرع وقت مشکل خود را برطرف کنید.

نتیجه گیری نهایی

حال اگر با مایکروویو مشکلی دارید و از خود می پرسید “چرا دکمه های مایکروویو کار نمی کنند و چگونه می توان آن را تعمیر کرد”. می توانید به آن پاسخ دهید ، زیرا با اجزای سازنده ایجاد این مشکل آشنا هستید و اگر مشکلی پیدا کردید ، نحوه رفع آن را نیز آموخته اید. البته پیشنهاد می کنیم در چنین شرایطی خودتان این کار را انجام ندهید و برای تعمیر مایکروویو خود از تعمیرکاران ماهر و ماهر کمک بگیرید.

برای حل تمامی این مشکلات می توانید به نمایندگی تعمیرات بوش مراجعه نمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/bosch2252/domains/bosch-fa.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/bosch2252/domains/bosch-fa.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420