نمایندگی تعمیرات بوش در مجیدیه

نمایندگی تعمیرات بوش در مجیدیه

امروزه استفاده از وسیله ای مانند اجاق مایکروویو در بیشتر خانه ها رواج دارد و یکی از ابزارهای پرکاربرد در هر آشپزخانه است که با استفاده از آن می توانید در مدت زمان کمتری غذاهای مختلف و تنقلات را طبخ کنید ، اما این دستگاه مانند بسیاری از دستگاه های دیگر برق می تواند مشکلاتی ایجاد کند و بسیار مهم است که مصرف کننده بداند در صورت خرابی چه کاری انجام دهد. ساده ترین راه حل این است که اگر با ساختار و خطاها خیلی آشنا نیستید ، مایکروویو را دستکاری نکنید و با نمایندگی تعمیرات بوش در مجیدیه تماس بگیرید.

کتابچه راهنمای محصول را بخوانید و نکات را دوباره بررسی کنید تا دستگاه به درستی کار کند. اگر دستگاه کارت گارانتی دارد و این کارت هنوز معتبر است ، با نماینده مارک آن تماس بگیرید (نزدیکترین نماینده به شهری که در آن زندگی می کنید) اگر اجاق مایکروویو کارت گارانتی ندارد یا تاریخ آن منقضی شده است ، می توانید برای تعمیر مایکروویو و انواع لوازم خانگی از خدمات   نمایندگی مجاز بوش استفاده کنید.

اجاق های مایکروویو چه قطعاتی دارند؟

این دستگاه مانند بسیاری از وسایل خانگی که در آشپزخانه و آشپزی روزانه استفاده می شود ، از قسمتهای مختلفی تشکیل شده است که به طور خلاصه شامل عناصر گرمایشی ، لامپ ، صفحه کنترل ، محافظ و منبع فرستنده Wave ، محفظه فر ، صفحه چرخان ، نگهدارنده ، دسته ، در ، شیشه ، شیر تخلیه هوا ، سیم برق ، محفظه خارجی. بروز هر نقصی از جمله خرابی ، اتصال ، شکستگی و …. در هر یک از این بخش ها ، دستگاه مایکروویو نمی تواند عملکرد و کارایی معمول خود را داشته باشد و در این موارد برای تعمیر این دستگاه باید از یکی از تعمیرگاه های مجاز کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیرات بوش در مجیدیه

چگونه غذا در مایکروویو پخته می شود؟

برای افزایش آگاهی شما خواننده گرامی ، اجاق های مایکروویو از امواج رادیویی یا مایکروویو برای پخت غذا استفاده می کنند. در داخل دستگاه یک دستگاه الکترونیکی به نام glantron قرار دارد که وظیفه تولید این امواج را دارد. وقتی این امواج تولید می شوند ، در فضای بسته محفظه داخلی دستگاه پخش می شوند و با برخورد به دیواره های اجاق مایکروویو به سمت غذا منعکس می شوند و توانایی تغییر ساختار مولکولی غذا را دارند. بنابراین ، به عبارت ساده تر ، این امواج توسط بافت غذا جذب می شوند و در نهایت با تغییر در مولکول های ماده ، گرما تولید می کنند.

همه این اتفاقات به قدری سریع اتفاق می افتد که اجاق های مایکروویو امروزه یکی از سریعترین ابزارهای پخت و پز هستند. عملکرد این دستگاه قطعاً برای کاربران خانگی شگفت انگیز است و به همین دلیل است که آنها در مواجهه با مشکلات احتمالی و نقص فنی گیج می شوند ، در حالی که ساختار اجاق مایکروویو برای تعمیرکاران بسیار ساده است و با چند آزمایش تشخیص آن آسان است مشکل دستگاه به همین دلیل دوباره تأکید می کنیم که در صورت بروز مشکلات فنی ، حتما به نمایندگی مجاز تعمیر مایکروویو یا تعمیرگاه مراجعه کنید. همچنین می توانید از طریق شماره های موجود در این سایت با ما تماس بگیرید.

برخی از رایج ترین خطاها و اشکالات مایکروویو برای مراجعه به نمایندگی تعمیرات بوش در مجیدیه

  • روشن نکنید (پریز برق یا دو شاخه دارای مشکل هستند ، از سه راه استفاده می شود ، قفل کودک فعال است)
  • دستگاه گرمایشی لازم را ندارد (استفاده در ساعات اوج مصرف برق ، حجم زیادی از مواد غذایی قرار داده شده در داخل دستگاه ، غذای چرب و غیره)
  • سینی داخلی مایکروویو را نچرخانید (سایش قسمت شافت زیر سینی ، ناپاکی و چربی ریل ها و چرخ های زیر سینی)
  • احتراق (قرار دادن ظروف یا ظروف فلزی در محفظه داخلی ، استفاده از ظروف کمرنگ در داخل دستگاه و غیره)
  • تشخیص دود (داخل محفظه تمیز نیست)
  • توقف در حین کار (افت ولتاژ ، افزایش گرما و گرما و …)
  • صداهای غیر عادی از مایکروویو شنیده می شود (سینی به درستی جا نمی شود ، ریل زیر سینی تمیز نیست ، فن روشن است و غیره)
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *