نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش در بهارستان

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش در بهارستان

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش در بهارستان

همان طور که می دانید خراب شدن یخچال‌ یا هر وسیله برقی می تواند حال تان را برای ادامه کارهای روزمره زندگی خراب کند چرا که در چنین وضعیت اقتصادی و قیمت های نوجومی که در بازار شاهد آن هستیم هیچ کس دلش چنین مشکل حادی را نمی خواهد. اگر از طرفداران برند بوش هستید و در منطقه بهارستان زندگی می کنید بهتر است برای تعمیر یخچال ساید بای سایدتان نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش در بهارستان را نادیده نگیرید.

در نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش از بهترین و خبره ترین افراد به عنوان تعمیرکار استفاده شده است. در ادامه با ما همراه بمانید تا با مشکلات موجود در یک یخچال بیشتر آشنا شوید.

 

مناطق تحت پوشش ارائه خدمات نمایندگی تعمیرات بوش در تهران (بوش فا) در تهران: 

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش در بهارستان

تعمیر یخچال به دلیل خرابی برق

اگر ولتاژ رله ، خازن یا یخچال خراب باشد یا مدار اتصال بدنه قطع شود ، برای تعمیر یخچال بوش لازم است مهم‌ترین قسمت را آزمایش کرده و در صورت لزوم آن را تعویض یا تعمیر کنید.اگر برق به یخچال نمی رود ، یا مشکلی در موتور وجود دارد یا یکی از سیم ها وصل است پس بهتر است سریع با نمایندگی تعمیر بوش در بهارستان تماس بگیرید.

تعمیر یخچال در محل

راحت تر است که یخچال را در خانه تعمیر کنید زیرا هیچ مشکلی در حمل و نقل ندارد.برخی از آسیب ها با تکان دادن یخچال و آسیب رساندن به سایر قطعات بیشتر می شود.گاهی اوقات خطا با یک تنظیم کوچک برطرف می شود ، در این حالت جابجایی یخچال غیر ضروری است.یکی از اصلی ترین مشکلات موتورها، سیم های کثیف و چرب است.بعد از خاموش کردن یخچال می توانید این آلودگی ها را تمیز کنید.اگر یخچال و فریزر صدای غیرطبیعی تولید می کند و این صدا با باز شدن درب متوقف می شود و با بسته شدن درب شروع به کار می کند.این مشکل به دلیل ناهمواری یخچال نسبت به کف آن ایجاد می شود.اما اگر یخچال خوب تراز شده و همچنان صدایی غیرطبیعی دارد ، باید یخچال را تعمیر کنیم.اگر اپراتور در حال ذوب شدن زیاد باشد ، یخچال در جای مناسب نیست.یا لاستیک فرسوده است و باید تعویض شود.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش در بهارستان

نکاتی برای افزایش عمر یخچال و فریزر

برای افزایش عمر یخچال می توانیم نکاتی را برای افزایش عمر یخچال خود رعایت کنیم.یخچال یکی از وسایلی است که مردم از گذشته تا به امروز از آن استفاده می کردند.یخچال ها انواع مختلفی دارند ، اما برای افزایش طول عمر آن‌ها ، چند نکته وجود دارد که باید رعایت کنید.در اینجا چند نکته برای کمک به شما در استفاده بیشتر از یخچال خود آورده شده است.

یخچال را به دمای صحیح برسانید:

برای افزایش عمر یخچال ، دمای مناسب به طور کلی برای یخچال های معمولی بین ۳۷ تا ۴۰ درجه فارنهایت و برای فریزرها ۵ درجه فارنهایت است.اگر یخچال از این دما گرم‌تر باشد ، محیط آن برای رشد باکتری‌ها و فساد مواد غذایی مساعد است و اگر در این دما سرد باشد غذا یخ می زند.برای یخچال هایی که دماسنج ندارند یا آسیب دیده اند ، می توانید دمای یخچال را با استفاده از لیوان معمولی و دماسنج اندازه گیری کنید.لیوان را پر از آب کرده و در وسط یخچال قرار دهید.برای اندازه گیری دمای فریزر ، دماسنج را بین مواد منجمد قرار دهید.

 محل یخچال ها نباید در کنار منابع گرما باشد

برای افزایش عمر یخچال نباید آن را در کنار وسایلی مانند بخاری آب و اجاق گاز قرار دهیم.انرژی که یخچال برای تولید سرما استفاده می کند ، با وجود گرمای محیط این دستگاه ها ، چند برابر می شود و باعث از کار افتادن موتور می شود.

موتور و لوله های یخچال را از تمام گرد و غبار و چربی پاک کنید

پشت یخچال ها معمولاً دارای محافظ هستند.اگر یخچال شما محافظ ندارد ، بهتر است حداقل سالی یک بار موتور و شیلنگ ها را تمیز کنید.این امر در افزایش عمر یخچال مضر است.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش در بهارستان

درب یخچال را برای مدت طولانی باز نگذارید

باز کردن درب یخچال بدون دلیل و باز گذاشتن آن برای مدت طولانی به دلیل سرما مضر است.زمان باز شدن را کوتاه نگه دارید

 یخچال‌ تان را تمیز کنید

اگر از شوینده مناسب و دستمال مرطوب مناسب برای تمیز کردن داخل و خارج یخچال استفاده می کنید ،عمر یخچال شما افزایش می یابد.برای تمیز کردن یخچال استفاده از مواد طبیعی مانند جو و سرکه توصیه می شود.

 برای افزایش عمر یخچال ، داشتن جریان هوا در پشت و اطراف یخچال ضروری است

باید حداقل ۲۰ سانتی متر پشت یخچال باشد تا هوا عبور کند.جهت کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش در بهارستان در ارتباط باشید.

2 دیدگاه برای “نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش در بهارستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *