نمایندگی تعمیرات بوش در امام حسین

نمایندگی تعمیرات بوش در امام حسین

نمایندگی تعمیرات بوش در امام حسین ارائه دهنده خدمات متعدد در زمینه های گوناگون می باشد که هر کدام از آن ها کیفیت خاص خودشان را دارند که از آن ها می توان به تعویض فیوز ماشین ظرفشویی اشاره کرد. برای اینکه تمامی خدمات با بهترین کیفیت انجام گیرد، نیاز به مراجعه به نمایندگی تعمیرات بوش است که در ادامه به صورت گسترده تر به بررسی آن خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

ابزار و وسایل مورد نیاز در نمایندگی تعمیرات بوش در امام حسین

 1. پیچ گوشتی چهار طرفه
 2. پیچ گوشتی دو طرفه
 3. دستکش کار
 4. فیوز تعویض ماشین ظرفشویی

روش تعویض فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی توسط نمایندگی تعمیرات بوش در امام حسین

ابتدا لازم است مدار برق ماشین ظرفشویی قطع شود تا هیچ گونه الکتریسیته ای وارد دستگاه نشود. برای قطع منبع تغذیه ، لازم است فیوز برق را در جعبه فیوز جدا کنید. در خانه هایی که برق آنها قدیمی است ، لازم است فیوز را از جعبه فیوز خارج کنید. سپس نمایشگر روی صفحه کنترل را بررسی کنید تا مطمئن شوید خاموش است. با این کار قطع برق انجام می شود.

نمایندگی تعمیرات بوش در امام حسین

در مرحله دوم پیچ های صفحه پانل داخلی را باز کنید. این پیچ ها برای صفحه کنترل جلوی درب ورودی ماشین ظرفشویی محافظ هستند.

در این مرحله لازم است که صفحه کنترل ماشین ظرفشویی را به جلو و پایین خم کنید تا بتوانید به فیوز حرارتی دسترسی پیدا کنید. نیازی به باز کردن کامل صفحه نیست.

در مرحله سوم باید فیوز حرارتی را از صفحه مدار کنترل جدا کنید زیرا فیوز حرارتی روی محفظه برد نصب شده است. با فشار دادن زبانه اصلی ، فیوز از زبانه قفل جدا می شود. حالا باید فیوز را از زیر زبانه دیگر به جلو و بیرون بکشید تا فیوز خارج شود. سپس سیم های متصل به فیوز حرارتی را جدا کنید.

در مرحله چهارم ، شما باید فیوز جدید را جایگزین کنید. ابتدا سیم هایی را که از فیوز حرارتی معیوب جدا کرده اید به فیوز حرارتی جدید متصل کنید. سپس فیوز را در زیر سطل زباله قفل کنید و فیوز را فشار دهید تا در محل خود باقی بماند.

در مرحله پنجم باید پیچ ​​های صفحه داخلی در را در جای خود قرار داده و آنها را محکم کنید. لازم به ذکر است که بستن بیش از حد پیچ ​​ها باعث هدر رفتن آنها می شود.

در آخرین مرحله لازم است که مدار تغذیه دستگاهی را که از جعبه فیوز جدا کردیم دوباره وصل کنید تا برق به دستگاه برسد. روشن کردن صفحه نمایش ماشین ظرفشویی نشانگر روشن بودن روشن بودن دستگاه است. اکنون می توانید ماشین ظرفشویی را با فشار دادن دکمه های دستگاه تست کنید.

از آنجا که لوازم خانگی با برق کار می کنند ، استفاده از ابزار و تجهیزات ویژه برای به حداقل رساندن خطرات احتمالی ضروری است. همچنین تا مهارت کافی در تعمیر ماشین ظرفشویی و کمک گرفتن از متخصصان باتجربه یا نمایندگی های مجاز این کار را نکنید.

Rate this post

2 دیدگاه برای “نمایندگی تعمیرات بوش در امام حسین

 1. ایمانی زهرا گفته:

  باسلام خدمت شماد، هفت سال است که یخچال و فریزر بوش داریم مدل جی اس ان که چند مدتی دیواره داخلی یخچال ترک برداشته و عرق می‌کنه و یکماه پیش هم داخل جا میوه ای ها آب جمع شده علت چیست؟

  • s e گفته:

   سلام و درود کاربر عزیز، اگر دیوار داخل یخچال بوش ترک برداشته است کاری نمیتوان کرد و اگر عرق میکنه مربوط به مشکل در سرمای کم است که باید گاز آن چک شود. توجه داشته باشید که این ترک ها منجر به برودت کم میشود. میتوانید با فوم های اسپری ترک ها را بپوشانید. برای رفع مشکل جمع شدن آب در جامیوه ای، به رفع گرفتگی در فاضلاب بپردازید.اگر چنانچه مشکلتان حل نشد میتوانید با متخصصان ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *