نمایندگی تعمیرات بوش در فردوس

نمایندگی تعمیرات بوش در فردوس

خانه هر یک از ما حداقل یک یخچال با ویژگی ها و مدل های خاص با فناوری پیشرفته است و یا می تواند یکی از مدل های قدیمی باشد و از یک سیستم ساده برخوردار است. یخچال و فریزر تنها وسیله برقی در خانه است که در هر زمان ، چه زمستان و چه تابستان ، کار می کند. اما یکی از مشکلات یخچال ها خصوصاً یخچال های پیشرفته می تواند صدای یخچال باشد. در ادامه همراه با نمایندگی تعمیرات بوش در فردوس باشید تا با این دلایل آشنا شویم.

 

مناطق تحت پوشش ارائه خدمات نمایندگی تعمیرات بوش در تهران (بوش فا) در تهران: 

 

آیا یخچال صدا می کند؟

ایجاد صدا از یخچال و فریزر می تواند راحتی خانه شما را بر هم بزند ، حتی اگر ممکن است زیاد نباشد اما آزار دهنده باشد. در ادامه ، شما در مورد علت این صداها صحبت خواهید کرد زیرا می دانیم که وجود صدا غیر منطقی نیست.

انواع صدا که از یخچال خارج می شود

بعضی از یخچال ها کمپرسورهایی دارند که از تنظیم دما به درستی استفاده می کنند. این دستگاه اگر به درستی کار کند صدایی ایجاد نمی کند و مشکل وقتی بوجود می آید که این صدا خیلی طبیعی و آزار دهنده نباشد. این اصوات انواع مختلفی دارند مانند:

صدای لرزش یخچال و مراجعه به نمایندگی تعمیرات بوش در فردوس

این صدا می تواند به دلیل عدم تراز شدن یخچال روی زمین باشد. راه حل از بین بردن این صدا ، هم ترازی پایه های یخچال با زمین است و می توانید برای اطمینان بیشتر از ابزار تسطیح استفاده کنید.

صدای چکیدن آب یخچال و فریزر

این صدا می تواند در اثر ذوب شدن یخ ایجاد شده در طی چرخه یخ زدایی یا یخ زدگی ایجاد شود. و این صدا کاملا طبیعی است و جای نگرانی نیست.

صدای جوش یخچال و فریزر

این صدا مانند آب جوش است و این صدا احتمالاً به دلیل وجود روغن در کمپرسور است که به اپراتور و کندانسور وارد شده و به بیرون درز کرده است و اگر اخیراً یخچال خود را جابجا کرده اید ، ممکن است این صدا در یخچال شما وجود داشته باشد. راه حل از بین بردن این سر و صدا حل این مشکل با تخلیه گاز شستشو و در نهایت شارژ مجدد گاز است.

صدای کوبیدن یخچال و تماس با نمایندگی تعمیرات بوش در فردوس

به نظر می رسد این صدای شکستن یخچال است. لوله های داخل یخچال توسط کف به بدنه یخچال متصل می شوند و وقتی این لوله ها از بدنه جدا می شوند ، این صدا شنیده می شود. این صدا طبیعی است و گاهی بلندی صدا باعث آزار می شود

صدای خروپف یخچال

با جریان گاز یا روغن در داخل کمپرسور یخچال ، این صدا ایجاد می شود و این صدا طبیعی است و وجود این صدا جای نگرانی نیست.

صدای کلیک یخچال

اگر یخچال شما یخ زدایی شود ، آب می شود و گاهی اوقات طبیعی به نظر می رسد و جای نگرانی نیست.

صدای کمپرسور یخچال برای مدت طولانی

در اکثر یخچال ها کمپرسورها ، حتی امروزه و مدل های جدیدتر ، تقریباً صدایی یکنواخت تولید می کنند ، اما اگر میزان صدا زیاد باشد ، باید مشکل کمپرسور باشد و کمپرسور یخچال باید بررسی شود تا مشکل حل شود.

برای حل تمامی این مشکلات می توانید به نمایندگی تعمیرات بوش مراجعه نمایید.

2 دیدگاه برای “نمایندگی تعمیرات بوش در فردوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *