نمایندگی تعمیرات بوش در پونک

نمایندگی تعمیرات بوش در پونک

ممکن است تا به امروز برای شما پیش آمده باشد که ماشین لباسشویی شما تخلیه نشود. به این فکر کنید که دلیل عدم ورود آب به ماشین لباسشویی چه می تواند باشد. یا چگونه می توانید این مشکل را حل کنید وقتی که با یک سبد لباس کثیف به ماشین لباسشویی می روید ، اما پس از قرار دادن لباس در ماشین لباسشویی و روشن کردن ماشین ، متوجه می شوید که لباسشویی نکردن کند یا حتی کم آب است در در این مقاله ، دلایل کم آبی بدن ماشین لباسشویی را بررسی خواهیم کرد. با نمایندگی تعمیرات بوش در پونک همراه ما باشید.

دلیل کم آبی لباسشویی

امروزه ماشین لباسشویی یکی از پرکاربردترین وسایل برقی در زندگی روزمره است. ماشین لباسشویی لباسشویی می کند. اگر ماشین لباسشویی خراب شود یا مشکلی داشته باشد ، امکان شستشوی لباس وجود ندارد و مجبورید لباسشویی را خودتان انجام دهید ، کاری که بسیار سخت خواهد بود. یکی از مشکلاتی که می تواند در کار با ماشین لباسشویی تداخل ایجاد کند ، تخلیه صحیح آن نیست. کمبود آب در دستگاه می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. هنگامی که از کمبود آب لباسشویی مطلع شدید ، می توانید از روش های زیر برای حل مشکل استفاده کنید.

صافی و شیلنگ ماشین لباسشویی را به نمایندگی تعمیرات بوش در پونک نشان دهید

کمبود آب لباسشویی توسط شیلنگ های لاستیکی انجام می شود که برای تأمین آب به شیرهای آب متصل شده و گاهی اوقات طول آنها می تواند به دو یا سه متر برسد. در انتهای این شیلنگ ها ، فیلترهای کوچکی در نقطه اتصال آنها به شیر وجود دارد که از ورود رسوب و مواد موجود در آن به دستگاه و شیر برقی جلوگیری می کند.

بیشتر بخوانید:  نمایندگی تعمیرات بوش در هنگام

نمایندگی تعمیرات بوش در پونک

به همین دلیل اولین چیزی که باید پس از مشاهده عدم آبگیری بررسی شود ، شیلنگ های تأمین آب ، فیلترها و فیلترها است. وجود ترک ، پیچ خوردن یا به دام افتادن جسم خارجی در داخل شلنگ آبرسانی نیز می تواند باعث کم آبی بدن شود. نشست رسوب روی آن می تواند از ورود آب به ماشین لباسشویی جلوگیری کند یا اجازه دهد آب کمتری از آن عبور کند. برای حل این مشکل ابتدا از باز بودن شیر آب اطمینان حاصل کنید ، سپس موارد فوق را بررسی کنید. برای عیب یابی شیلنگ ها می توانید آنها را باز کرده و یک سر آن را در سطل قرار داده و شدت آب عبوری را بررسی کنید. این یک شلنگ و یک فیلتر بود ، می توانید آنها را تعویض کنید.

شیر آبرسانی خانگی

دلیل دیگر اینکه ممکن است آب به ماشین لباسشویی نریزد ، مشکل شیر آب خانگی است. ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که سوپاپ باز است و اگر شک دارید که سوپاپ مسدود شده است آن را تعویض کنید.

شیر برقی ماشین لباسشویی و تعمیر توسط نمایندگی تعمیرات بوش در پونک

اگر شیر ورودی آب واقع در پشت ماشین لباسشویی شکسته باشد ، مهمترین بخشی که باعث مشکل در ماشین لباسشویی می شود ، شیر برقی یا دریچه ورودی است. دستگاه ممکن است به آرامی پر شود یا اصلاً پر نشود. مشکل این قطعه می تواند باعث کم آبی بیش از حد ماشین لباسشویی شود. شیر علاوه بر ولتاژ مورد نیاز ، برای عملکرد صحیح به فشار آب کافی نیز نیاز دارد. اگر مطمئن هستید که فشار آب کافی در پشت شیر ​​وجود دارد ، باید از منبع تغذیه آن نیز اطمینان حاصل کنید. این کار با کمک مولتی متر و اندازه گیری ولتاژ سلولیت امکان پذیر است.

بیشتر بخوانید:  نمایندگی تعمیرات بوش در تهرانسر

اندازه گیری ولتاژ باید در حین کار دستگاه و در مرحله آبگیری انجام شود. انجام این کار به دلیل خطر برق گرفتگی توسط یک تعمیرکار ماهر انجام می شود و اگر ولتاژ شیر برقی ماشین لباسشویی مناسب باشد ، یک شیر معیوب خود می تواند یک مشکل باشد و اگر ولتاژ به ولتاژ برق باشد ، باید توسط تعمیرکار تعویض شود. شیر تعویض شده است. ورودی آب در آن زمان نمی رسد ، اجزای شیر برقی کنترل باید بررسی شوند.

برای حل تمامی این مشکلات می توانید به نمایندگی تعمیرات بوش مراجعه نمایید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *