معنی کلمات روی ماشین ظرفشویی بوش

کلمات روی ماشین ظرفشویی بوش

ماشین های ظرف شویی امروزه نقش بسیار مهمی را در هر آشپزخانه و زندگی افراد ایفا می کنند و می توانند به ساده تر شدن کارها و زودتر انجام شدن آن ها و شستشوی تمیز تر ظرف ها کمک بسیار زیادی را بکنند به همین دلیل است که امروزه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. روی هر ماشین ظرف شویی دکمه ها و کلماتی وجود دارد که نیاز است قبل از استفاده از آن ها ویژگی هر کدام و کلمات روی ماشین ظرفشویی بوش را بدانید و آگاه باشید که از هرکدام در چه شرایطی باید استفاده کرد.

ماشینهای ظرفشویی بوش دارای انواع برنامه های مختلف برای شست و شوی ظروف می باشد که هر کدام از آنها عملکرد و کار متفاوتی را انجام می دهند به همین دلیل آگاهی داشتن از معنی کلمات روی ماشین ظرفشویی بوش تمامی برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی بوش و نحوه عملکرد و کارکرد آنها می تواند در شستشوی شما بهترین نتیجه را داشته باشد و به شما کمک بسیار زیادی بکند.

لازم به ذکر است که گفته شود این ماشین ظرفشویی یعنی این برند دارای کلید ها و پنل های متفاوت و زیادی می باشد که باید معنی هرکدام از این اصطلاحات و کلمات روی ماشین ظرفشویی بوش را بدانید تا بتوانید در زمان درست و مناسب از آن استفاده کنید.

ما به عنوان  نمایندگی تعمیرات بوش در ادامه این مقاله برخی کلمات روی ماشین ظرفشویی بوش و دکمه ها را برای شما توضیح خواهیم داد و مواردی که در مورد آنها نیاز است بدانید را برای شما خواهیم گفت. اگر شما هم دارای ماشین ظرفشویی بوش باشید حتماً به دانستن این موارد و معنی این دکمه ها و کلمات روی ماشین ظرفشویی بوش نیاز دارید به همین دلیل مطالعه کردن این مقاله تا انتها می تواند کمک بسیار زیادی در استفاده کردن درست از ماشین ظرفشویی شما بکند.

بیشتر بخوانید:  ارور E23یا F23ظرفشویی بوش

برخی از برنامه های شست و شو و کلمات روی ماشین ظرفشویی بوش

همانطور که در قسمت قبلی گفته شد هر کدام از دکمه ها و کلمات بر روی ماشین ظرفشویی بوش معنی متفاوتی دارد که حتماً نیاز است تا شما برای استفاده کردن درست از این دکمه ها و از این ماشین ظرفشویی آنها را بدانید تا بتوانید استفاده‌ی درست از ماشین ظرفشویی خود داشته باشید به همین دلیل در ادامه شما را با برخی از این برنامه ها و کلمه ها و دکمه ها آشنا خواهیم کرد.

کلمات روی ماشین ظرفشویی بوش

۱_ برنامه پیش شستشو در ماشین ظرفشویی بوش 

این مدل برنامه شست و شوی ماشین ظرفشویی بوش برای تمیز کردن ظروف بسیار کثیف و ظروف بسیار چرب با روغن بالا باید استفاده شود در صورت فعال کردن این برنامه شستشو ماشین ظرفشویی ابتدای کار ظروف را با آب و بدون استفاده از مواد شوینده به سیکل  شست و شو تمیز میکند و پس از آن فرآیند شستن و تمیز کردن ظرف ها با استفاده از مایع آغاز می شود.

۲_ برنامه شست و شوی نرمال در ماشین ظرفشویی بوش

از این مدل برنامه شستشو در ماشینهای ظرفشویی بوش برای شستن متداول و روزانه و پشت سرهم ظرف ها استفاده می شود دمای آب در این مدل برنامه بین ۶۰ الی ۶۵ درجه سانتی گراد می باشد و مدت زمانی که برای شست و شو در این مدل در نظر گرفته شده است چیزی حدود یک الی دو ساعت می باشد.

۳_ برنامه شستشوی خودکار در ماشین ظرفشویی بوش

برنامه شستشوی خودکار در ماشینهای ظرفشویی بوش یکی از برنامه های شستشوی هوشمند در این مدل ماشین ظرفشویی می باشد در اصل با فعال کردن این برنامه در ماشین ظرفشویی دستگاه می تواند میزان چربی و کثیفی ظروف را تشخیص دهد و سیکل شستشو را به میزان نیاز آب مواد شوینده در نظر بگیرد به همین دلیل که دستگاه انتخاب می کند نیاز است که گفته شود در صورت وجود وسیله های حساس و شکننده در ماشین ظرفشویی از این برنامه استفاده نکنید.

بیشتر بخوانید:  دلیل ارور A  و B در ماشین ظرفشویی بوش و راه رفع آن

۴_ برنامه شستشوی با سرعت و سریع در ماشین ظرفشویی

می توان گفت یکی از مهمترین و اصلی ترین برنامه های ماشین ظرفشویی بوش همین برنامه سرعت شست و شو در ماشین ظرفشویی می باشد که می تواند بهترین و تمیزترین شست و شو را در مدت زمان بسیار پایین برای شما انجام دهد کاربرد این برنامه در زمان وجود کمبود وقت که شما وقت کافی را برای شستن ظروف خود ندارید و همینطور در صورت کثیف بودن کم ظروف بسیار عالی و مناسب می باشد به همین دلیل است که سیکل شستشوی کامل در ۳۰ دقیقه انجام می شود که با فشار کاملاً بالا انجام شده و ظروف را بسیار تمیز میکند.

کلمات روی ماشین ظرفشویی بوش

۵_ برنامه شستشوی متمرکز و سنگین در ماشین ظرفشویی بوش

این مدل برنامه در ماشینهای ظرفشویی بوش برای شستشو و تمیز کردن ظرف هایی که بسیار کثیف و چرب می باشند که روغن بسیار زیاد و چربی بسیار زیادی در آن وجود دارد کاملاً مناسب میباشد دمای شست و شوی ظروف در این برنامه چیزی حدود ۷۰ درجه سانتیگراد تنظیم می شود که برای ظرف هایی که شکننده و شیشه‌ای می باشند مناسب نمی باشد به همین دلیل به شما توصیه می شود تا از قرار دادن ظرف های شکننده و شیشه‌ای در این برنامه خودداری فرمایید.

۶_ برنامه شستشوی بهداشتی در ماشینهای ظرفشویی بوش

این برنامه یکی از بهترین برنامه ها و عالی ترین قابلیت های ماشین های ظرفشویی بوش به شمار می رود این برنامه جستجو به دلیل استریلیزه کردن ظرف ها استفاده می شود البته لازم به ذکر است که گفته شود این برنامه شستشو بعد از تمام شدن سیکل اصلی شست و شو آغاز می‌شود که حدود ۱۰ دقیقه طول میکشد تا انجام شود.

بیشتر بخوانید:  تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در جنوب تهران

۷_ معنی دکمه Machine car  در ماشینهای ظرفشویی بوش

این برنامه شست و شو به معنای جرم گیری محفظه داخل دستگاه و محافظت کردن از ماشین ظرفشویی در انجام سیکل شست و شو می باشد. این مدل برنامه ماشین ظرفشویی شست و شوی داخل دستگاه را برای جلوگیری کردن و تمیز کردن خود دستگاه انجام میدهد به این دلیل که بعد از استفاده طولانی مدت و پیوسته و پشت سر هم باید به جرم گیری و چک کردن ماشین ظرفشویی اهمیت بدهید که این برنامه شستشو این امکان را برای شما به راحتی فراهم کرده است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما